Tlačové centrum

Tlačové centrum

Press Kit

Slovenská verzia (PDF)

Hotelová brožúra

Slovenská verzia (PDF)

Logo + manuál

Logo + Dizajn Manuál

Fotky

Fotky vo vysokom rozlíšení

Tlačové správy

Leto v hoteli Zochova chata****

27.06.2016

Hotel Zochova chata **** v malebnom prostredí Malých Karpát len 34 kilometrov od Bratislavy ponúka toto leto, okrem príjemného oddychu od horúčavy veľkomesta, aj množstvo kultúrnych a gastronomických aktivít.

HOTEL ZOCHOVA CHATA**** Náš príbeh píšete Vy

16.05.2016

Hotel Zochova chata**** nedávno oslávil 5. výročie vo svojej novodobej histórii. Príbeh Zochovej chaty, ktorú mnohé generácie nenazvali inak ako zdrobneninou Zoška, sa však začal písať už koncom apríla 1933.

HOTEL ZOCHOVA CHATA**** oslávi piate výročie od otvorenia

22.03.2016

4. apríla oslávi Hotel Zochova chata **** piate výročie vo svojej novodobej histórii. Pri tejto príležitosti sa v priestoroch hotela uskutočnia cez víkend 9.- 10. apríla 2016 Dni otvorených dverí so sprievodnými aktivitami.

WELLNESS NOVINKY V HOTELI ZOCHOVA CHATA****

04.01.2016

Hotel Zochova chata**** prináša novinky v podobe rozšírenia portfólia značky THALGO o morské riasy a uvedenia novej kozmetickej značky ORLANE PARIS. Bude tak jediným hotelom na Slovensku, ktorý má v portfóliu túto prestížnu značku a poskytuje jednotlivé ošetrenia.

LETO V HOTELI ZOCHOVA CHATA****

Hotel Zochova chata **** ponúka počas letnej sezóny opäť bohatý program. Návštevníci hotela sa môžu tešiť na vynovený exteriér Wellness a Spa centra, novú ponuku air masáží v exteriéri, letné koncerty či gastronomické špeciality.

OPEKANIE VOLA NA ZOCHOVEJ CHATE****

29.04.2015

Prvomájová tradícia opekania vola v areáli Hotela Zochova chata**** v príjemnom prostredí Karpatských lesov pri Modre pokračuje už štvrtým ročníkom. Okrem gastronomických špecialít čaká dospelých aj detských návštevníkov bohatý program a ako hlavný hudobný hosť vystúpi Michal David.

HOTEL ZOCHOVA CHATA**** s vôňou levandule

12.07.2014

V dňoch od 14. – 20. júla 2014 bude táto aromatická bylinka nielen krášliť okolie Hotela Zochova chata, ale nájde si cestu aj do kuchyne, izieb a wellness centra.

LETO NA HOTELI ZOCHOVA CHATA****

27.06.2014

28. júna 2014 otvorí Hotel Zochova chata letnú sezónu na Garden party s grilovačkou a živou hudbou. Wellness v lone prírody, festival jogy, plávanie pre mamičky s deťmi,grilovačky v komforte 4* hotela, júlový týždeň v zamení levandule a predovšetkým únik z rozhorúčeného mesta do tieňov stromov – to všetko ponúka hotel toto leto.

Napísali o nás

Kam na víkend – Zochova chata

14.02.2017

Plánujete prodloužený víkend, relax s kamarádkou, nebo třeba romantický pobyt s partnerem? Luxuxní Hotel Zochova chata, který se nachází v malebném prostředí Malých Karpat, je pro podobné účely jako stvořený.

Vyrazte na romatický výlet

07.02.2017

Třeba do malébného prostředí Malých Karpat do hotelu Zochova Chata s wellness a spa centrem.

Tip na výlet

06.02.2017

Pouhých 35 km od Bratislavy a pritom v samém srdci Malých Karpat se nacházi oblíbený Hotel Zochova chata. Leží síce na Slovensku, ale je velmi snadno dostupný autem či vlakem z Česka.

Co dělat a kam vyrazit na Valentýna

02.02.2017

14. únor se blíží. Ať už den sv. Valentýna slavíte, nebo ne, máme pro vás skvělé tipy, co právě tento den s vaším klukem či holkou dělat a na jaká cool místa vyrazit. Nechte se inspirovat!

Romantický pobyt pro zamilované

19.01.2017

Hotel Zochova chata se nachází v malebném prostředí Malých Karpat pouhých 35 kilometrů od Bratislavy, a přesto přímo v srdci přírody. V tomto originálním hotelu si můžete užít bohatou nabídku masáží a léčebných procedur.

Jak si užít týden

23.01.2017

Zochova Chata na Slovensku je ideálním mistem pro štyřdenni relax wellness vukend s kamarádkou i romantický pobyt se svým milovaným. Nacházi se v Malých Kapatech, 35 kilometrú od Bratislavy. Hotel je snadno dostupný autem či vlakem i z české metropole.

Relax, luxus a pohodlí přímo v lůně přírody!

11.01.2017

Hotel Zochova chata se nachází v malebném prostředí Malých Karpat pouhých 35 kilometrů od Bratislavy, a přesto přímo v srdci přírody. Jedno z nejatraktivnějších wellness a spa center na Slovensku svým hostům nabízí velmi širokou škálu služeb.

Severská romantika v Malých Karpatech

01.02.2017

Jen 34km od Bratislavy upřostred bukového lesa na vás čekají otevřené dveře hotelu Zochova chata, který jeho majitelé přestavěli v duchu feng-šuej.

Ve spojení s přirodou

01.12.2016

Asi hodinu od Bratislavy leží hotelový komplex zasazený do nádherné přírody Karpat. Do lesa a na stromy se tu díváte nejenom z pokojů, ale také z lehátek zdejšího proskleného wellnessu, z bazénu, sauny nebo vířivky.

Leto v hoteli Zochova chata****

28.06.2016

Hotel Zochova chata **** v malebnom prostredí Malých Karpát len 34 kilometrov od Bratislavy ponúka toto leto, okrem príjemného oddychu od horúčavy veľkomesta, aj množstvo kultúrnych a gastronomických aktivít.

NEDEĽNÉ VARENIE PLNÉ LEVANDULE

10.07.2016

Vzduch plný omamnej vône levandule už nebýva len doménou známeho Provensálska. Na svoje si fanúšikovia tejto rastlinky prišli už po tretíkrát v hoteli Zochová chata v podobe Provensalského menu. Aké jedlá ich čakali? Vychutnajte si ich spolu s nami.

Hotel Zochova chata je plná překvapení

25.05.2016

Jsme v krásném přírodním prostředí v hustém bukovém lese. Příroda se odráží i v interierech hotelu. Všude dominuje dřevo a velká okna v každém pokoji umožňují oddat se klidu přírody.

Hotel Zochova Chata je výnimočný a aj vysvetlíme prečo

29.06.2016

Hotel Zochova Chata nemá vo svojom širšom okolí Modry veľa konkurencie a svojim spôsobom už len názov tohto zariadenia je tak známy, že pri niektorých ľuďoch môžete rovno očakávať, že nad iným hotelom v okolí ani nebudú uvažovať.

Zochova chata – relax v přírodě

04.05.2016

Krásný hotel Zochova chata, který jsem měla možnost už několikrát navštívit a užít si ho, je jeden z nejznámějších slovenských hotelů. Najdete ho v malebném prostředí Malých Karpat jen 34 km od Bratislavy, ukrytý v lese. Nachází se ve vinařské oblasti, takže vínečka je všude kolem dost.

Hotel Zochova chata v Modre letos slaví páté výročí

05.06.2016

Čtyřhvězdičkový Hotel Zochova chata slaví páté výročí ve své novodobé historii. Prvním hostům otevřel dveře 4. dubna 2011. Historie původní Zochovy chaty však začala daleko dřív, už koncem dubna roku 1933.

Päť rokov, 65-tisíc hostí, 725-tisíc porcií jedla

01.05.2016

Od svojho otvorenia 4. apríla 2011 získal hotel množstvo cenení, od Stavby roka 2011 až po tretie miesto v hodnotení hotelov TREND TOP Reštaurácie a hotely 2016, Certifikát výnimočnosti od užívateľov portálu Tripadvisor a hodnotenie 9,2 od užívateľov portálu Booking.com. Šéfkuchár hotelovej reštaurácie Peter Rupčík bol zaradený medzi 20 TREND TOP šéfkuchárov Slovenska 2016.

Komfort a romantika v srdci přírody

17.05.2016

Hotel Zochova Chata leží ve vinařském regionu Malých Karpat, pouze 34 km od Bratislavy. V letošním roce oslaví 5.výročí svého znovuotevření. Dle nedávného hodnocení TREND TOP získal prvenství mezi všemi čtyřhvězdičkovými hotely Slovenska. Okolí je vhodné pro turistiku a jízdu na kole. Dechberoucí jsou cyklistické výlety za vinaři a vínem.

Zochova chata oslavuje piate narodeniny novou komunikačnou stratégiou

13.04.2016

Do ďalšej „päťročnice“ – a vo svojej celej histórii do 83. roka – vošiel hotel Zochova chata**** v Modre s prvým miestom v Trend top rebríčku (spolu s ďalšími troma zariadeniami) v rámci štvorhviezdičkových hotelov. V celoslovenskom pohľade sa mu tak ušlo 3.-6. miesto. K narodeninám si však onedlho dopraje aj novú komunikačnú stratégiu pod názvom „miesto plné príbehov“.

Slovenky roka

16.03.2016

Už druhý raz sa pohostinný hotel Zochova chata stal miestom, kde sa po dva dni lekárky, vedkyne, učiteľky či novinárky pod rukami vizážistiek menili na modelky, aby pózovali pred aparátom skúsenej fotografky celebrít Ivony Oreškovej.

Oáza odpočinku v Malých Karpatech

13.04.2016

Zochova chata v těchto dnech slaví 5 let od svého znovuotevření po velkorysé rekonstrukci. Od dubna roku 2011 si dokázal vybudovat věhlas jednoho z nejlepších hotelů na celém Slovensku. Během uplynulých pěti let se tu uskutečnilo bezmála 4000 společenských akcí, jako jsou konference, semináře, firemní akce, atd. Své „ano“ si tu řeklo více než 80 novomanželských párů, přenocovalo zde 65 500 hostů, bydlících 39 800 krát ve zdejších pokojích.

Saunovanie má prospievať, nie škodiť

28.01.2016

Pobyt v saune a samotné saunovanie je zo zdravotného hľadiska pre ľudský organizmus veľmi prospešné. Ľudské telo sa počas potenia zbavuje toxických látok, regenerujú sa sliznice dýchacích ciest, aktivuje sa kardiovaskulárny systém a telo sa otužuje.

Hotel Zochova chata oslávi piate narodeniny

23.03.2016

Piate výročie svojej novodobej histórie si hotel pripomína 4. apríla. Pri tejto príležitosti sa v jeho priestoroch uskutočnia cez víkend 9.- 10. apríla 2016 Dni otvorených dverí so sprievodnými aktivitami.

Leto na Zochovej chate

01.08.2015

Nájdete ho v srdci Malých Karpát,len pár kilometrov od Bratislavy, vo vinohradníckom kraji, obklopeného lesmi a čistým vzduchom, v oáze pokoja, kde si môžete vychutnať wellness v prírode, letné koncerty či sezónne gastronomické špeciality. Známy Hotel Zochova chata **** pripravil pre vás počas letnej sezóny opäť bohatý program. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Darujte Vianoce o akých vaši blízky vždy snívali

01.12.2015

Tento rok si vaša rodina môže nájsť pod stromčekom znova ponožky, rukavice a štrikované svetre. ALEBO ich môžete prekvapiť originálnymi zážitkami, šitými presne na mieru, na ktoré len tak ľahko nezabudnú.

Zaradiť sa medzi elitu

01.07.2015

Elitu medzi slovenskými hotelmi hodnotí súťaž Hotelier roka, ktorá ako jediná na Slovensku zohľadňuje výkonnostné ukazovatele ubytovacích zariadení. Organizuje ju Zväz hotelov a reštaurácii SR (ZHR SR).

NEDEĽNÉ VARENIE – PROVENSÁLSKE MENU

12.07.2015

Kto z nás by nechcel ísť do Provensálska? Zažiť opojnú vôňu levandule, výberové víno a množstvo delikates. Prenesme sa tam v túto nedeľu aspoň pomocou receptov. Hotel Zochová chata počas tohto víkendu ponúkol svojim hosťom večer v štýle Provensálska. Pomocou jedla, levandule, štýlových dekorácií i hudby sa tak les nad Modrou stal na chvíľu kúskom tohto romantického francúzskeho miesta. Pokiaľ ste zvedaví, na čom si hostia pochutnávali, pripravte si s nami pár receptov.

Hviezda v karpatských lesoch

01.04.2015

Nadychujeme sa čistého horského vzduchu v srdci prírody v Malých Karpatoch, v obkolesení majestátnych bukov. V roku 1933 tu sprístupnili Zochovu chatu, aby hostila turistov bažiacich zdolávať karpatské hrebene a po túre si oddýchnuť na pokojnom mieste.

Päť originálnych receptov od šéfkuchára Hotela Zochova chata.

02.05.2015

Luxusná exotika, ktorú si doma pripravíte do 15 minú. Pripravte si priamo doma chutnú a originálnu exotiku. Do pätnástich minút ju máte na tanieri. Päť originálnych tipov nájdete vo fotogalérii.

Môj recept: Peter Rupčík

12.01.2015

Ako šéfkuchár Hotela Zochova chata**** v Modre pôsobí Peter Rupčík od roku 2013. Predtým pracoval ako šéfkuchár reštaurácie Diplomat na bratislavských Palisádach, či v hoteli Divoká Voda v Čunove, kde varil slovenskému tímu počas majstrovstiev Európy aj majstrovstiev sveta na divokej vode. Robil aj v ďalších reštauráciách a cateringových spoločnostiach a nejaký čas strávil ako kuchár aj vo Francúzsku.

Studené delikatesy pre šibačov

29.03.2015

Obloženými chlebíčkmi návštevu nikdy neurazíte, ale ak jej naservírujete tieto chuťovky studenej kuchyne, budete v jej očiach top hostitelia. Jedlá si však pripravte deň vopred, aby sa stihli dostatočne odležať v chladničke. Váš šéfkuchár Peter Rupčík, hotel Zochova chata v Modre.

Útěk před stresem

01.11.2014

Představte si, že si jdete ráno zaplavat nebo že si po celodenní procházce dopřáváte vířivku a odtud i během studených podzimních nebo zimních dnů díky kompletně prosleným stěnám pozorujete stromy Malých Karpat. Hotel Zochova chata sa totiž skutečne nachádzí uprostřed slovenských lesů.

Hotel Zochova chata vonia levanduľou

11.07.2014

V dňoch od 14. – 20. júla 2014 bude táto aromatická bylinka nielen krášliť okolie Hotela Zochova chata, ale nájde si cestu aj do kuchyne, izieb a wellness centra. Ubytovaných hostí bude pri príchode čakať levanduľový nápoj na privítanie a na izbách vrecúško sušenej levandule na dobrý spánok.

V šumění bukových lesů

01.02.2015

V krásném prostředí slovenských Malých Karpat nedaleko hranice s Českem můžete dokonale načerpat energii v lesním hotelu Zochova chata. Ta funguje od roku 1933 a pojmenování dostala po knězi Samuelu Zochovi. Původní srubová část hotelu byla zrenovována podle historických plánů a zároveň k ní přibyla budova nová.

REFRESHER papá – Hotel Zochova Chata v Modre

17.12.2014

Prišiel najvyšší čas vrátiť sa k mojej obľúbenej rubrike naspäť a to rovno vo veľkom štýle, keďže sme zavítali do reštaurácie hotela Zochova chata. V prvom rade treba upresniť, že v hoteli sa nachádzajú reštaurácie rovno dve, jedna nesie názov Furmanská krčma a druhá, “štandardná” hotelová – musel som použiť úvodzovky, keďže toto označenie sa jej v skutočnosti veľmi nehodí – kam sme sa boli pozrieť my.

Legenda s novou tvárou

Začiatky boli rozpačité. Odkúpenie legendárnej Zochovej chaty v roku 2007 sprevádzal zvýšený záujem medií a verejnosti. Ovzdušie bolo plné očakávaní, ale aj obáv, ako sa nový majiteľ zhostí neľahkej úlohy – oživiť legendu. O úspešnej rekonštrukcii svedčí nielen ocenie v súťaži Stavba roka 2011, ale aj čoraz viac hostí, ktorých pritiahol slogan Hotela Zochova chata – Komfort v srdci prírody.

TOP wellness alebo to najlepšie z najlepšieho

03.12.2014

Novopostavený hotel svojím exteriérom a nádhernou záhradou nemohol pri našich potulkách v týchto končinách zostať nepovšimnutý. Horský dizajn v kombinácii s feng šuej, vyblýskaný 4 hviezdami a ocenený titulom „Stavba roka 2011“ priamoúmerne zvyšovali naše očakávania. A to čo sme tu našli, sa nedá inak opísať ako jednoducho pecka.

140 minút, ktoré by ste mali s partnerom zažiť

03.12.2014

Po rokoch plánovania a vonkajšieho očumovania krásneho Hotela Zochova chata v stredisku Piesok neďaleko Modry, sme sa konečne na toto wellness pozreli aj z vnútra a otestovali na vlastnej koži služby a lahôdky zo skvelého wellness menu. Na zúbok sme sa pohliadli nielen saunovému a bazénovému svetu, ale patrične sme využili aj procedúry, ktoré má wellness v Hoteli Zochova chata v talóne. A poviem vám, vytiahli sme si srdcové eso.

Luxusná chata v srdci lesa

01.08.2014

Ideme smerom nahor, kľukatou cestou nad Modrou. Mierne doľava stúpame do lesov až sa dostaneme k rázcestiu. Vyberieme sa za srdcom a dobre robíme. Pred nami, v samotnej duši lesa, sa nachádza prekvapivý komfort v srdci prírody.

Riaditeľka z lesa

14.08.2014

V biznise je krásne, keď majú ľudia pocit, ako by ste tu boli odjakživa pre nich. Obzvlášť vtedy, keď ide o hotel. Vzkriesiť z popola ruinu a nadviazať na pretrhnuté nitky spomienok nie je jednoduché. O tajomstvách hotela , ale aj o tom, aké je šéfovať na čistinke v lese, sme sa porozprávali s riaditeľkou Hotela Zochova chata, so Zuzanou Zadňančinovou.

PORTRÉT: Peter Rupčík

Rozhovor so šéfkuchárom Hotela Zochova chata

Levanduľové inšpirácie

Lány modrofialových kvetov preslávili Provensálsko po celom svete. Tento voňavý krík nie je len krásny, ale aj užitočný. Je známy liečivými účinkami, hojne sa využíva v kozmetike a uplatnenie má aj v kuchyni.

Zochova chata oslávi 80 rokov

11.11.2013

Kto by si zo starších Bratislavčanov nepamätal populárnu Zochovu chatu v Modre neďaleko blízkej Harmónie? V čase legendárneho Ivičiča sa práve tu konali skvelé grilovačky, rozjarení hostia sa pri cigánskych husličkách zabávali neraz do rána.

Reštaurácia

11.11.2013

V tomto priestore bola vychýrená reštaurácia už v 30. rokoch minulého storočia. Bývalá turistická chata je dnes len časťou veľkého a moderného hotela Zochova chata. Prízemie priestoru je využívané ako reštaurácia. Jej otvorením sa po rokoch chýr o dobrej kuchyni po rokoch vrátil späť.

Tibet v Karpatoch?

11.11.2013

Hotel Zochova chata ponúka absolútny relax a odpočinok v intímnom prostredí.

Ako sa pečie vôl?

06.02.2013

V Malých Karpatoch žil voľakedy muž, ktorého volali Karpatský vlk. Bola to prezývka niekdajšieho riaditeľa vychytenej Zochovej chaty. Za jeho šéfovania ešte za socializmu lákala chata atraktívnu a zahraničnú klientelu. Potom chátrala a po náročnej rekonštrukcii sa nedávno zmenila na štvorhviezdičkový hotel – a rozhodli sa v nej obnoviť tradíciu ďalšieho karpatského zvera – pečeného vola, ktorého tam piekli po prvý raz pred mnohými rokmi.

Booking hodnotenie

10

 Po dohode na recepcii sme si doplatili za izbu trochu vyššieho štandardu a strávili noc v Superior Plus. Pobytu nemám čo vytknúť, za necelých 24 hodín sme stihli vypadnúť z Bratislavy a perfektne si oddýchnuť a dobiť baterky. Pri tom výhľade má človek naozaj pocit, akoby strávil deň v lese a bonusom je gastronómia na vysokej úrovni a vynikajúce wellness. A osobne odporúčam zákusky v lobby bare! Určite sa sem aj s partnerkou čoskoro radi vrátime.
Sebastian, Slovensko, September 29, 2019

10

  O tomto hoteli sme veľa počuli, tak sme sa prišli presvedčiť na vlastné oči. Veľká spokojnosť, od vynikajúcej kuchyne až po prvotriedny wellness. Radi sa znovu vrátime.
Krivakova, Slovensko, December 10, 2019

10

 Krásny hotel v krásnom prostredí, trochu vyššie ceny vyrovnali profesionálne služby, ktoré v okolí nemajú konkurenciu.
Bonifác, Slovensko, December 10, 2019

10

Úžasné raňajky, v okolí možnosť turistiky, krásna rozhladna, úžasný wellness, ústretový personál. Na izbe možnosť regulovať teplotu, pohodlné madrace.
Denisa, Rakúsko, január 4, 2018

10

 The staff at the reception and in the bar area couldn’t do more for us and our guests from UK. We had a group of people traveling to our wedding and this was our hotel of choice, where they have spent few nights. They all absolutely loved it! The wellness facilities are amazing, the staff helpful in every way possible. The surroundings of the hotel are fantastic, you feel like you are in a middle of the mountains, everything being so green and peaceful. And we have to praise the staff and kitchen of the Furmanska Krcma restaurant across the road, who did they absolute max to accommodate and serve our large group on 3 different nights. Thank you, we will be back.
Slávka, Veľká Británia, jún 5, 2018

10

The staff is absolutely amazing. Everybody was super nice. The wellness and spa center is my favourite! We’ve booked a massage and we really enjoyed it, the massagist are very friendly and professional. The food is always very good! I’ve been at Zochova Chata two times and I’m going to visit them a third time for sure! Can’t wait to be back!!!
Matea, Rakúsko, október 8, 2018

9,6

I really liked the concept. One can clearly see that there is a good idea behind design. Restaurant a la carte was good. The one accross the street was simplier, but also good. Spa and pool were great. We went there in late evenings so it was not crowded. Rooms are big and we had one with view into forest. Good sound isolation in room. For the price you get more than expected. Atmosphere was nice and welcoming. Janis, Lotyšsko, December 30, 2019

10

Very nice location, very easy to get to even without having a car; plenty of things to do and just chill; very nice personnel amd helpful; highly recommend and have been here myself many many times!
Lubov, Veľká Británia, Apríl 28, 2019

8,3

The garden and the pool are like small paradise. That upgraded the atmosphere of our stay. If you want to relax among trees, close to Bratislava, this is exactly the place. The staff is very polite and helpful but not everyone speaks English. The restaurant at dinner was great.
Verospak, Maďarsko, Júl 7, 2019

9,2

Large, clean and nicely decorated rooms. View from the room was lovely. Lobby area has cosy atmosphere to hang around. Great wellness area and pool. Tranquil surroundings. Both restaurants are worth a try.
Vossel, Holandsko, August 1, 2019

9,6

First of all, may thanks to the Front Office Manager for promptly accommodating my special request. You can tell this is a hotel properly run because the senior manager are everywhere, trying to make sure everything goes smoothly. Apart from that, a superb location and a fabulous spa, good food, very well appointed rooms with great mattress. This is just perfect for a weekend getaway or more. And not to forget the relaxation area in the garden, somehow I fail to understand why other hotels in so many countries do not replicate their model: some sunbeds and hammocks are just fantastic items to use in such an environment.
Rakúska republika, September 5, 2019

10

It is true that we visited the hotel in a peaceful time of the year but for me it was really the best 4-star hotel experience – of course you pay some price for what you get, but the experience is worth it. The wellness at the bottom of the hotel was surprisingly large, including pools and saunas. Staff was nice and helpful, all smiling anytime talking to you! Restaurant food incredible.
Ivan, Slovenská republika, Marec 18, 2019

9,6

The wellness is the most beautiful one in Slovakia, and it’s really well maintained. You sit in a sauna and look at a forest outside, and you can walk outside too. Then you lie down on a beach chair and watch the nature again. This is totally worth the money. I’ve never seen a wellness like this in Slovakia.
Lydia, Slovenská republika, December 30, 2019

10

We had a really great stay at Zochova chata. It is one of my most favorite spa facilities in Slovakia and the environment is so nice and peaceful. The food in the hotel restaurant is also amazing.
Kristina, Slovenská republika, December 30, 2019

9,2

Byli jsme s tu s manželem podruhé a opět stoprocentní spokojenost. Tentokrát jsme si vybrali pokoj víc “v chatovem stylu” a dobrá volba, strop ve dřevě, lampička, závěsy… vše vytvořilo útulné víkendové hnízdo. Snídaně bohaté, s milou obsluhou, večeře naproti v kolibě pecka jako minule. Koktejly u bazénu, večer málo lídí, pěkně udělaná část s bazénem a vířivkou. Prostě Zochova chata je krásné místo zvenku i zevnitř, které stojí za návštěvu i s dětmi nebo přáteli. Pro nás je to ale zatím místo, kde rádi ve dvou slavíme naše výročí. Moc doporučuji! A Zochově chatě přeju: Jen tak dál!
Monika, Česká republika, Október 24, 2019

10

Parádní prostředí, snídaně skvělá velký výběr, sladké, slané, ovoce …prostě na co si člověk vzpomene. Dovolenou doporučuji těm, kteří chcou opravdu relax a pohodu. Nic Vám tam nechybí! Wellnes skvěle. Hotel čistý a moderní! Vše hodnotím na jedničku. Jela bych tam hned znovu.
Kateřina, Česká republika, August 6, 2018

10

Krásny hotel, najlepšie welness, priestranné izby, super prostredie.
Ivana, Comfort, Slovakia, Marec 4, 2016

10

Celkovo dizajn chaty a to ako je zasadeny do prirody, prijemni a ochotni zamestnanci, vyborna kuchyna a vino 🙂
Eva, Comfort, Slovakia, Február 2, 2016

10

Na Zochovej chate som vzdy nasla pokoj, ktory mi pomahal sustredit sa na posledne upravy mojej knihy a dufam, ze to bude na vysledku aj vidiet :). Wellness sluzby si uzivam tiez, aj ked nie som vyznavacom saun. Prechadzky po okoli, Cerveny kamen, Homola, domaci kocur, skvela izba a skvely personal mi uplne stacia.
Dagmar, Comfort, Slovakia, Januar 4, 2016

9.6

Nádherné prostredie, wellness jeden z najlepších, aké sme zažili a funguje až do desiatej hodiny večer. Izby veľmi pekne navrhnuté, veľké okná a krásny výhľad. Aj možnosti športového vyžitia. Skvelé miesto, ak túži človek po odpočinku na tichom a krásnom mieste.
Katarína, Couple, Slovakia, April 23, 2014

10

Krása! Na Zochovu chatu chodíme s manželom pravidelne na predĺžené víkendy – krásny hotel, nádherná okolitá príroda, úžasný wellness a fantastická kuchyňa (rovnako platí pre Kolibu oproti).
Kato, Couple, Slovakia, April 23, 2014

Radi by ste sa dozvedeli viac, či dohodli individuálnu spoluprácu?
Kontaktujte nás na marketing@hzch.sk